AHS: Double Feature – Název prvního dílu

Na 25. 8. 2021 je na na americké televizi FX naplánovaná premiéra očekávané jubilejní desáté řady American Horror Story. Nedávno zveřejnění oficiální poster již naznačil, co asi můžeme v následující sérii očekávat. Tvůrce Ryan Murphy si ale schválně dává načas a nové informace zveřejňuje postupně.
A konečně také víme, jak se bude jmenovat premiérový díl. Zveřejnila ho herečka Ryan Kiera Armstrong na svém Instagramu. Screenshot jejího postu zveřejňuji níže:

Po oznámení názvu se na sociálních sítích strhla lavina názorů, kde si většina pod tímto titulem vybavila stejnojmenný film Cape Fear (do češtiny překládaný jako Mys hrůzy). Původní verze tohoto snímku je sice z roku 1962, ale pravé fanoušky AHS více zaujal remake z roku 1991, kde jednu z hlavních rolí měla někdejší stálice American Horror Story Jessica Lange (mně osobně zůstala v paměti zejména jako Elsa Mars z Freak Show a sestra Jude Martin z druhé řady, Asylum). Začalo se tedy pochopitelně spekulovat o možném návratu této charismatické herečky zpět do AHS. Kromě prvních čtyř řad se totiž pak pouze objevila asi jen ve dvou dílech osmé řady s názvem Apocalypse. Osobně bych ji vřele uvítal, protože tam byla od začátku tohoto seriálu.

Ještě víc jak měsíc si ovšem musíme počkat. I tak se už teď na desátou řadu AHS moc těším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *