American Horror Story 10 – oficiální plakát a teaser (+ název a datum premiéry)

Už se to nezadržitelně blíží! Kvůli probíhající pandemii covidu bylo všechno odloženo a tak bohužel i desátá řada mého nejoblíbenějšího seriálu American Horror Story byla o rok posunutá. Vzhledem k tomu, že téma AHS na svém webu teprve podrobněji připravuji, rozhodl jsem se dát na jedno místo nejaktuálnější informace o připravované jubilejní desáté řadě z oficiálních zdrojů.

Stanice FX (resp. tvůrce AHS Ryan Murphy) na twitteru 20. 3. oficiálně uvedla název nadcházející řady – Double Feature. Jak již samotný název odpovídá, bude se jednat o dva příběhy v jedné sérii (které ale podle mého budou nějak napojené). Murphy k tomu dodal pouze, že část se bude odehrávat na pláži a druhá v moři.

Ještě předtím bylo teaserem oznámeno obsazení (minimálně jedné části příběhu). Mám radost, že se po odmlce opět spolu vrací Sarah Paulson a Evan Peters. Ale i další již známí potěší – Lily Rabe, Kathy Bates, Adina Porter či Billie Lourd. Určitě největší překvapení si Murphy pro fanoušky připravil obsazením u nás v Česku spíše známého jako malého Kevina z filmové série Sám doma. Ano už i Maucaulay Culkin bude součástí AHS: Double Feature!
Zmíněný teaser si můžete prohlédnout zde:

Poslední novinku, kterou bych chtěl v tomto stručném příspěvku představit je oficiální plakát k desáté sérii, kterou ve čtvrtek 24. 6. zveřejnila FX na Twitteru. Myslím si, že víc k tomu nemusím dodávat, protože za mě to vypadá skvěle a ačkoli mimozemšťani již v pár předešlých sériích minimálně náznakem byli, o to víc se na to celé těším.

Ještě dodám, že AHS: Double Feature bude mít premiéru 25. 8. 2021 na americké stanici FX.

One Reply to “American Horror Story 10 – oficiální plakát a teaser (+ název a datum premiéry)”

  1. AHS jsem zatím viděl třetinu – 1. a 2. řadu a předchozí 1984. Uvidím, zda dám nejprve přednost této jubilejní 10. řadě (díky Billie Lourd, kterou kromě 1984 znám z komediálně-hororového seriálu Scream Queens), nebo pojedu postupně. Již ve 3. řadě se totiž poprvé objevila má oblíbenkyně Emma Roberts (pro neznalé: neteř Julie Roberts). Taky mě potěšilo, že příležitost dostal také (Kevin) M. Culkin (nevím, zda jsem ho viděl i jinde). U AHS je výhodou, že řady na sebe nijak nenavazují a je tak jedno, jakou sledovat dříve či později.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *